Team BouwPeople

Directeur

Naam: Jeffrey van Oostrum
Email: jeffrey@bouwpeople.nl

Consultant Zwolle

Naam: Robbie Kleinheerenbrink
Email: zwolle@bouwpeople.nl  

Consultant Gorinchem


Naam: Bianca de Langen
Email: gorinchem@bouwpeople.nl 

Consultant Zwolle Mechanical

Naam: Miguel Satoor de Rootas
Email: miguel@bouwpeople.nl 

Consultant Den Haag


Naam:
Ashley Lapaer
Email: denhaag@bouwpeople.nl

Consultant Utrecht


Naam:
Sarah van Schaik
Email: utrecht@bouwpeople.nl

Consultant Breda


Naam:
Britt Schutz
Email: breda@bouwpeople.nl

Consultant Heerenveen & Groningen

Naam: Jeroen Eerhard
Email: jeroen@bouwpeople.nl

Consultant Arnhem


Naam: Lotte Siebelt
Email: arnhem@bouwpeople.nl 

Consultant Best


Naam: Anne Willemse
Email: best@bouwpeople.nl

Consultant Diemen

Naam: Xander Nordmann
Email: diemen@bouwpeople.nl

Consultant Rotterdam

Naam: Tim Tersteeg
Email: rotterdam@bouwpeople.nl 

Consultant Hengelo

Naam: Lilian Sijpkes
Email: hengelo@bouwpeople.nl 

Contact
BouwPeople B.V.
Franklinweg 29
4207 HX Gorinchem

Telefoon: 088 234 86 65
E-mail: info@bouwpeople.nl
Schrijf je direct in
Zoek en vind de beste opdrachten
Plaats een opdracht
Contact
BouwPeople B.V.
Franklinweg 29
4207 HX Gorinchem

Telefoon: 088 234 86 65
E-mail: info@bouwpeople.nl
© Copyright 2018 BouwPeople B.V. Sitemap Disclaimer RSS Inschrijven
OTYS Recruiting Technology
Alle Opdrachten
Lees meer